Netspeed

Dijital Abonelik Onaylama

Adım Adım Dijital Başvuru Onaylama

Netspeed başvurunuzu e-Devlet üzerinden onaylayarak hemen abone olabilirsiniz. Artık ıslak imzaya gerek olmadan kargo sürecini beklemeden Netspeed'e e-Devlet üzerinden dakikalar içerisinde abone olabilirsiniz. Bunun için önce uygulamamızı indirerek abonelik kolay formunu hızlıca doldurun. Abone olduktan sonra dijital sözleşmenizi imzalamanız gerekiyor. e-Devlet'e İnternet Bankacılığı sekmesinden giriş yaparak dijital sözleşmenizi hemen imzalayabilirsiniz.

e-Devlet'e İnternet Bankacılığı İle Giriş
item

Uygulama ya da çağrı merkezimiz üzerinden abone olduktan sonra, dijital sözleşmenizi imzalamanız gerekmektedir. Dijital sözleşmenizi imzalamak için e-Devlet'e İnternet Bankacılığı üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Güvenlik Kodu
item
Yönlendirileceğiniz sayfada yer alan kutucuğa size verilen güvenlik kodunu yazın ve ardından "Doğrula" butonuna tıklayın. Bu adım, güvenlik aşamasını tamamlamanızı sağlayacaktır.

Servis Sağlayıcı Seçimi
item

Yönlendirileceğiniz sayfada bulunan İşletme/Sağlayıcı Tipi alanında "Haberleşme" seçeneğini tıklayın. Ardından İşletme/Sağlayıcı alanında "Netspeed" seçeneğini seçin ve "Devam Et" butonuna tıklayın.

Başvuru Listesi
item

Yönlendirileceğiniz sayfada, yapmış olduğunuz başvurularınızın listelendiği bir ekran görüntülenecektir. Başvurunuzu kontrol edin ve ilgili başvurunun yanında bulunan "Onayla" butonuna tıklayın. Bu adım, başvurunuzun onaylanmadan önce başvuru detayı sayfasına yönlendirecektir. Başvuru detayı sayfasında gerekli bilgileri kontrol edin ve son onayınızı vermek için ilgili butona tıklayın.

Başvuru Onaylama
item

Son olarak, başvurunuzu onaylamak için e-Devlet şifrenizi girerek işlemi tamamlayın. Başvurunuz başarıyla onaylandıktan sonra Netspeed'e hemen abone olabilir ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz.