Netspeed

Faturamı Nasıl Ödeyebilirim?

Faturama Nasıl Ödeyebilirim?

Faturalarınızı birçok kanaldan kolaylıkla ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verdiğinizde faturalarınızı gecikmeden ve takip gerekmeden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Bankalar ve Diğer Ödeme Kanalları
  • Faturanızı anlaşmalı bankalar ve diğer ödeme kanalları ile ödemek için, Netspeed ile anlaşmalı olan bankaların İnternet Şubeleri, Gişe ve ATM'lerini kullanabilir ya da bu bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Aşağıda anlaşmalı bankalar ve diğer ödeme kanalları için detaylı bir liste bulunmaktadır.

Anlaşmalı bankalar ve ödeme kanalları

Ödeme Kanalı
Otomatik Ödeme
İnternet Bankacılığı
ATM Kartlı Ödeme
Şube / Gişe Ödeme
Kredi/Banka Kartı
banka logo
Online İşlem Merkezi
banka logo
Yapı Kredi
banka logo
Ziraat Bankası
banka logo
İş Bankası
banka logo
Vakıfbank
banka logo
Albaraka Türk
banka logo
Vakıf Katılım
banka logo
Garanti Bankası
banka logo
TEB
banka logo
Papara
banka logo
Enpara
banka logo
Halkbank
banka logo
Qnb Finansbank
banka logo
PTT
banka logo
Faturamatik
banka logo
N Kolay
banka logo
Paycell
banka logo
Şok İşlem
Online Hızlı Ödeme
  • Faturanızı Online Fatura Ödeme Sayfamızdan hemen sorgulayabilir, ister kredi kartı ister banka kartınızla ödeyebilirsiniz. Faturanızı hemen ödemek için tıklayın.
Online İşlem Merkezi
  • Faturanızı Online İşlemler Merkezi'ne girerek, "Fatura ve Ödemeler" seçeneğinde ilgili faturanızı seçerek kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca aynı sayfadan geçmiş dönem faturalarınıza erişebilirsiniz. Listelenen faturaların ödeme bilgisi, fatura sureti, fatura durumu ve fatura detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayın.
Otomatik Ödeme
  • Otomatik Ödeme Talimatı seçeneğinde, faturalarınız için Ödeme Talimatı oluşturabilirsiniz. Güvenli bir ortamda kredi kartı bilgilerinizi paylaşarak, her ay düzenli olarak faturalarınızın ödenmesini sağlayabilirsiniz. Faturalarınız son ödeme tarihi itibariyle kredi kartınızdan onay alındıktan sonra tahsil edilir. Oluşturduğunuz Otomatik Ödeme talimatlarını istediğiniz zaman değiştirebilir veya tamamen iptal edebilirsiniz. Kredi kartı veri ve işlem güvenliğiniz, dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS LEVEL 1 uyumluluğu sertifikalı Mobilexpress altyapısı ile korunur. Tüm Visa, Mastercard ve American Express logolu kredi kartları ve banka kartları (debit card) kaydedilebilir. İnternet kullanımına açık ve yeterli limiti bulunan tüm yurtiçi kredi kartları kullanılabilir. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayın.

Bu içerik faydalı oldu mu?