Netspeed

Hakkımızda

degrade

Netspeed Hakkında

Netspeed, 2013 yılında kurulan bir telekomünikasyon şirketidir. Türkiye genelinde Bireysel ve Kurumsal müşterilerine ADSL, VDSL ve Fiber internet hizmetleri sunmaktadır. Netspeed, Türkiye genelinde kendisine ait Trafik Toplama Noktaları ile faaliyet göstermektedir. Bu sayede, müşterilerine en yüksek internet hızını ve kesintisiz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Netspeed, taahhütsüz, limitsiz, kotasız internet ve eve kadar kurulum gibi avantajlı hizmet ve kampanyaları ile öne çıkmaktadır. Ayrıca, mevcut müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz & Kalite Politikamız

Netspeed olarak, evler ve iş yerleri için ADSL, VDSL ve Fiber dahil olmak üzere hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sağlamak için varız. Müşterilerimize hem teknik hem de sosyal yöntemlerle mükemmel bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Darboğaz oluşturmamaya yönelik öncelikli bir politikamız var. Yoğun zamanlarda hatların yavaşlamasını önlemek için ekstra kapasiteye yatırım yapma taahhüdümüz, müşterilerimizin her zaman belirtilen hızlara ulaşabilmesini sağlar. Yüksek gecikme süresi ve "akşam yavaşlaması" gibi sorunları önlemek için ağ ve cihaz kapasitelerimizi otomatik takip sistemlerimizle titizlikle kontrol eder ve sürekli olarak yeni yatırımlarla artırırız.

Netspeed, kullanımın en yoğun olduğu saatlerde bile fark edilir derecede daha hızlı internet erişimi sağlamak için en popüler sosyal medya platformları, dijital yayın ve internet platformları ile anlaşmalar yaparak kendi pop noktalarında CDN (İçerik Dağıtım Ağı) hizmeti sunmaktadır. CDN, online içeriklere en yakın konumdan daha yüksek hız ve kalitede internet erişimi sağlayabilmek için kullanılan bir teknolojidir.

İstikrarlı bir bağlantı ve en iyi destek sürecini sunmanın yanı sıra, hızları veya kullanımı asla kısmayız. Böylece müşterilerimize her zaman alabilecekleri maksimum değeri elde etmelerini sağlarız.

Müşterilerimizle sadece yazışarak iletişim kurmuyoruz; aynı zamanda müşterilerimiz kendilerini rahat hissettikleri tüm iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirler. Online işlem merkezi, telefon, e-posta veya sosyal medya kullanarak müşteri desteği sunarken, Hızlı Destek Hattımız 08:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verir. Ancak, günün 24 saati boyunca bizlere ulaşabilirsiniz çünkü sizin için buradayız. Çünkü biz sunduğumuz hizmeti ve müşterilerimizi önemsiyoruz.

Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen dünyada ve Türkiye’de, müşterilerimizin beklentilerine en üst seviyede kaliteli hizmetler sunarak, ülkemize ve topluma faydalı bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

İlk günden beri değerli bir şirket ve marka olmak için çaba gösteriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin ve tüm toplumun gözünde vazgeçilmez olabilmek için daha kaliteli hizmet hedefine odaklanıyoruz. Evler ve işletmeler için yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmak adına gösterdiğimiz titiz çabayı sürdüreceğiz ve “Limitsiz Mutluluk” sloganımızla daha mutlu insanlar hedefimizi, her müşterimiz için tek tek gerçekleştireceğiz.

Hedeflerimiz

Netspeed olarak, sadece şu anki değil, gelecek nesillerin de ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Sürdürülebilir teknoloji stratejimizle, teknolojinin topluma ve çevreye olan etkilerini minimize etmeyi amaçlıyoruz. İnternetin evrimini etik değerlere uygun şekilde yönlendirmek adına, sorumlu teknoloji anlayışımızı sürdürülebilir bir gelecek için temel prensip olarak benimsiyoruz.

Netspeed olarak, sadece şu anki değil, gelecek nesillerin de ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Sürdürülebilir teknoloji stratejimizle, teknolojinin topluma ve çevreye olan etkilerini minimize etmeyi amaçlıyoruz. İnternetin evrimini etik değerlere uygun şekilde yönlendirmek adına, sorumlu teknoloji anlayışımızı sürdürülebilir bir gelecek için temel prensip olarak benimsiyoruz.