Netspeed

Taahhütsüz İnternet

degrade

Taahhütsüz İnternet Nedir?

Evinize veya işyerinize internet hizmeti almak istediğinizde uzun süreler boyunca tek bir şirkete bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Netspeed olarak sizlere bu özgürlüğü taahhütsüz internet seçeneği ile sunuyoruz.

Taahhütsüz internet, evde veya işyerinde internet hizmeti alınması için bir taahhüt sözleşmesi imzalama zorunluluğu olmaksızın, memnuniyet esasına göre sunulan bir hizmet türüdür. Bu tür bir hizmet, süre sınırı olmaksızın kullanılabilir ve hizmetten memnun olmayan kullanıcılar, hizmetlerini iptal edebilir ve cayma bedeli ödemezler. Taahhüt cayma bedelinin olmaması nedeniyle, kullanıcılar sürpriz faturalarla karşılaşmazlar.

Neden taahhütsüz interneti tercih etmelisiniz?

Öncelikle aldığınız internet hizmetini beğenmezseniz istediğiniz zaman iptal etme özgürlüğüne sahip olursunuz. Taahhütlü internet hizmeti aldığınızda vermiş olduğunuz taahhüt süresi boyunca hattınızı iptal etmek istediğinizde yüksek cayma bedeli ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda memnun kalmadığınız ve verimli kullanamadığınız hizmeti yüksek cayma bedelleri ödememek için kullanmaya devam etmek zorunda kalabilirsiniz, Netspeed olarak biz sizden taahhüt istemiyoruz çünkü sunduğumuz hizmete güveniyoruz, altyapınıza uygun en kaliteli hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz

Taahhüt Yok, Sınırsız Özgürlük Var!

Netspeed ile taahhütsüz internetle özgürlüğün tadını çıkarın! İhtiyacınıza uygun hız ve paket seçenekleriyle, size özel internet deneyimi yaşayın.

Cayma Bedeli Yok! Taahhütlü internet hizmetlerinden farklı olarak, taahhütsüz internet hizmetleri kullanıcılara daha esnek bir internet deneyimi sunar. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre hız ve paket seçeneklerini değiştirebilir veya hizmeti tamamen iptal edebilirler. Bu sayede, kullanıcılar internet hizmetlerini kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir ve hizmetlerden tam olarak memnun kalınırsa, cayma bedeli ödemek zorunda kalmazlar. Sonuç olarak, taahhütsüz internet hizmetleri, evde veya işyerinde internet hizmeti almak isteyen kullanıcılar için esnek ve memnuniyet odaklı bir seçenektir.
Bağlayıcı Taahhüt Yok! Evinizde, işyerinizde, öğrenci evinizde veya yazlığınızda ister uzun süreli ister kısa süreli internet hizmeti ihtiyacınızı karşılamak için uzun süreli bağlayıcı taahhüt vermek zorunda değilsiniz. Kullanmakta olduğunuz internete ihtiyacınız kalmadığında veya taşındığınızda kullanmadığınız hizmet için fatura ödemeye devam etmeden ve hiç bir cayma bedeli ödemeden hizmetinizi tamamen iptal etme özgürlüğüne sahip olursunuz. Ayrıca geçici olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan abonelerimiz kullanmadıkları hizmete fatura ödemek sorunda kalmadan yılda 1 kez olmak üzere tek seferde 3 ay süre ile hizmetlerini dondurabilirler.