Netspeed

12 Ay Sabit Fiyat Avantajı

Peşin ödeme fırsatıyla internet tarifenizin fiyatını 12 ay boyunca sabitleyin!

 • Netspeed'in 12 Ay Sabit Fiyat Avantajı Kampanyasıyla, Ödemelerinizi Peşin Yaparak internet tarifenizin fiyatını 12 ay boyunca sabitleyin!
 • Olası fiyat değişikliğinden Etkilenmezsiniz!

12 Ay Sabit Fiyat Avantajı Katılım Koşulları

Bu yazıda, 12 Ay Sabit Fiyat Avantajı kampanyasının katılım koşulları ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır.

Koşullar
 • Kimler Yararlanabilir?

  Kampanyadan tüm altyapılardaki müşterilerin tamamı yararlanabilir.

 • Fatura Dönemi ve Ödeme Şekli

  Aboneler, tarife geçiş esnasında mevcut kampanyalarından günlük bir ücret çıkarılır ve fatura dönemi her ayın 1'inde güncellenir. Ödeme, her ayın 1'ine kadar yapılmalıdır. 12 aylık peşin ödeme süresi, yeni abonelerde aktivasyon, mevcut abonelerde kampanyaya geçiş tarihinden itibaren başlar.

 • Ödeme Seçenekleri

  Aboneler, kredi kartı ile tek çekim ödeme yapabileceği gibi anlaşmalı bankalar aracılığıyla taksit imkanından da yararlanabilir.

 • Fiyat Değişiklikleri

  Tüketici, kampanyadan yararlandıktan sonra 12 ay boyunca hiçbir ücret değişikliğinden etkilenmez. Ancak Netspeed, belirli durumlarda kampanya kapsamında ve/veya bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yetkili makamların işlemleri veya yürürlükteki mevzuat uyarınca vergi, resim, harç ve benzeri mali yükümlülüklerde değişiklik yapılması durumunda Netspeed'in değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 • Diğer Kampanyalarla Birleştirilemez

  Arkadaşını Getir kampanyası ile 12 Ay Sabit Fiyat Avantajı kampanyası birleştirilemez. Bir kampanyadan yararlanılması halinde, diğer kampanya indirimleri iptal edilir.

 • Kampanya Sonrası Faturalandırma

  Tüketici, 12 Ay Sabit Fiyat Avantajı süresinin bitiminde, güncel tarife üzerinden aylık olarak faturalandırılacaktır. Tüketicinin 12 Ay Sabit Fiyat Avantajı zamanının bitiminde, mevcut kampanyalar ve ödeme seçeneklerinden yararlanması için tekrar başvuru yapması gerekmektedir.

 • İlave Hizmetler ve Cihazlar

  Abone, mevcut paketine ek olarak ileride statik IP, diğer hizmetler veya Netspeed tarafından sunulan cihazları peşin veya taksitle satın alması halinde, söz konusu ürün ve hizmetlerin faturalandırma koşulları uygulanır.

 • Borç Durumu

  Abonenin geçmiş döneme ait bir borcu varsa, peşin ödeme fırsatından yararlanabilmesi için öncelikle borcunu ödemesi gerekmektedir.

 • Dondurma İşlemi

  Abonenin dondurma işlemi sağlandığında sabit fiyat süreci devam eder. Dondurma ücreti mevcut bakiyeden düşer. Dondurma, açık iptal talebi, nakil, dönüşüm talebi olan müşteriler işlemleri tamamlanana kadar bu fırsattan yararlanamaz.

 • İade Politikası

  Peşin ödemelerde geri iade garantisi mevcuttur. İade işleminde, kullanılan aylar güncel tarife fiyatı üzerinden hesaplanarak varsa kalan bakiye iade edilir. Abone mevcut paketi kapsamında kullandığı statik IP hizmetini sona erdirmek istediği takdirde, kullanılmayan günlere denk gelen hizmet bedelleri Abonenin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına mevzuatın öngördüğü sürede iade edilecektir. Abonelik Sözleşmesi’nin Tüketici tarafından sona erdirilmesi halinde, kullanılmayan günlere denk gelen hizmet bedelleri, Tüketici'nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına mevzuatın öngördüğü sürede iade edilecektir. İnternet hizmetinin sonlandırılma talebinde tüm hizmetler sonlandırılmış sayılacak olup bu maddede belirtilen hesaplama uygulanacaktır.