Netspeed

Adres Değişikliği ve Nakil İşlemi

müzik dinle

Yeni evinize mi taşınıyorsunuz?

Başka bir şehre veya semte taşındığınızda endişelenmeyin!, internet bağlantınızı yeni adresinize taşıyabilirsiniz. Adres değişikliği işlemini online işlem merkezimiz veya müşteri hizmetlerimizden başlatabilirsiniz. Yeni adresinizeki altyapıya uygun bir internet tarifesi seçerek, internet bağlantınızın kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlayabiliriz.

Adres değişikliği sürecinde herhangi bir sorun yaşarsanız veya ek yardıma ihtiyacınız olursa, müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

İnternet hizmetinizi taşımak için ne yapmalısınız?

Talep Oluşturma 0850 800 5 800 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak veya online işlem merkezimizden destek talebi ile yeni adresinizi bildirdiğinizde, yeni adresinizin internet alt yapısı kontrol edilecektir.
Taşınmadan Önce Bilgilendirme En az 2 hafta önceden taşınacağınızı bize bildirin, böylece yeni evinizde altyapıda bir sorun olmaması durumunda internetiniz de taşınmış olacaktır.
Altyapı Kontrolü Yeni adresinizin internet alt yapısı, sahip olduğunuz internet paketinizin özelliklerini destekliyorsa, nakil işleminiz müşteri hizmetlerimiz tarafından işleme alınacaktır.
Hizmet ve Paket Uyumlu Nakil Bölgede sağlanan hizmet, mevcut internet paketinizden farklı ise, altyapıya uygun bir paket ile nakil işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
Doğru Adres Bilgisi İle Zamanında Nakil İşlemleri Nakil işlemlerinin doğru ve zamanında gerçekleştirilmesi için, talebinizi iletirken açık adresinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir.
Nakil ücretli bir işlem midir? Nakil işleminin 500 TL (Vergiler dahil) ücreti bulunmaktadır. Bu ücret, nakil işlemi tamamlandıktan sonra kesilen ilk faturaya yansıtılır.