Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Netspeed'e nasıl abone olabilirim?

laptop fatura
Netspeed'e abone olmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Netspeed mobil uygulamasıyla hızlı ve kolay internet başvurusu yapabilirsiniz. Bu işlem, sadece birkaç dakikanızı alacak ve sonrasında satış temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Alternatif olarak, 444 0 217 no’lu hattımızı arayarak abone olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Dilerseniz hemen şimdi aşağıda bulunan "Sizi Arayalım mı?" butonuna tıklayarak bir satış temsilcimizin sizi araması için talepte bulunabilirsiniz. Ardından sizin hiç bir işlem yapmanız gerekmiyor. Ekibimiz kurulum için adresinize gelecek ve sözleşmeleri imzalattıktan sonra modem kurulumunuzu gerçekleştirecek ve internetinizi kullanmaya başlayabileceksiniz. Netspeed’e abone olmak işte bu kadar kolay!
kargo

Diğer Operatörden Netspeed'e Nasıl Geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
Başka bir operatörden Netspeed'e geçmek sandığınızdan daha kolaydır. Netspeed'e ister mobil uygulamamız üzerinden online başvuru formunu doldurarak, ister 444 0 217 numaralı satış hattımız üzerinden başvurduğunuzda sizin mevcut sağlayıcınızla iletişime geçmenize gerek kalmadan, biz sizin adınıza sağlayıcınız ile iletişime geçiyor ve tüm geçiş işlemlerinizi yapıyoruz. Çoğu durumda, geçiş işlemi 48 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süre zarfında siz internet hizmetinizi kullanmaya devam edeceksiniz. Geçiş yaptığınız gün ise yalnızca yaklaşık 30 dakikaya yakın bir kesintiniz olacak. Netspeed'e geçiş yapmak işte bu kadar kolay! Şimdi abone olun ve en ekonomik fiyatlarla Netspeed'in taahhütsüz, limitsiz, ultra hızlı yalın ev interneti ile tanışın.   Daha Fazla Bilgi

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Müşteri desteğimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Sunduğumuz hizmetler ile ilgili her türlü soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz.