Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Operatör değişikliği

laptop fatura
churn laptop

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Başka bir operatörden Netspeed'e geçmek sandığınızdan daha kolaydır. Netspeed'e ister sitemiz üzerinden online başvuru formunu doldurarak, ister 444 0 217 numaralı satış hattımız üzerinden başvurduğunuzda sizin mevcut sağlayıcınızla iletişime geçmenize gerek kalmadan, biz sizin adınıza sağlayıcınız ile iletişime geçiyor ve tüm geçiş işlemlerinizi yapıyoruz.
Çoğu durumda, geçiş işlemi 48 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süre zarfında siz internet hizmetinizi kullanmaya devam edeceksiniz. Geçiş yaptığınız gün ise yalnızca yaklaşık 30 dakikaya yakın bir kesintiniz olacak.
Netspeed'e geçiş yapmak işte bu kadar kolay! Şimdi abone olun ve en ekonomik fiyatlarla Netspeed'in taahhütsüz, limitsiz, ultra hızlı yalın ev interneti ile tanışın.
modem ünlem sorun yaşanıyor

Dikkat etmeniz gerekenler.

Kesinti yaşamadan ve portunuzu kaybetmeden geçiş yapın.

Netspeed’e geçiş yapmaya karar verdiyseniz mevcut operatöründeki hattınızı sakın iptal etmeyin. Böylece halihazırda kullanmış olduğunuz hat üzerinden hemen hemen hiç kesinti yaşamadan geçişinizi tamamlayabiliriz. Aksi durumda hattınızı iptal ederseniz ve bölgenizde port sıkıntısı varsa boşa çıkan portunuz başka bir kişiye tahsis edilebilir ve portunuzu kaybedebilirsiniz. Diğer operatörden geçiş yaptığınızda sizden kurulum ve aktivasyon ücreti almıyoruz.
kargo
Tarifenizi Seçin Altyapınızı kontrol edin ve altyapınızın desteklediği avantajlı Netspeed tarifelerinden bir tanesini seçin.
netspeedsozlesme
Başvurunuzu Yapın Sitemizden online başvuru formunu doldurun ve geçiş belgesi ile birlikte indirin ilgili alanları eksiksiz bir şekilde imzalayın.
kargo
Belgelerinizi Gönderin Belgelerinizi ücretsiz olarak bize gönderin. Belgelerinizi kontrol edelim eksik yoksa sizden onay alalım.
kargo
Arkanıza yaslanın! Artık sizin bir şey yapmanıza gerek yok! Geçiş talebinizi eski oparatörünüze bildirelim. Geçiş İşleminiz tamamlansın