Logo
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Diğer Operatörden Netspeed'e Nasıl Geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
Netspeed'e ister sitemiz üzerinden online başvuru formunu doldurarak, ister 444 0 217 numaralı satış hattımız üzerinden başvurduğunuzda biz sizin adınıza mevcut oparatörünüz ile iletişime geçiyor ve tüm geçiş işlemlerinizi yapıyoruz.
Şimdi Başvur
Tarifenizi Seçin Altyapınızı kontrol edin ve altyapınızın desteklediği avantajlı Netspeed tarifelerinden bir tanesini seçin.
Başvurunuzu Yapın Sitemizden online başvuru formunu doldurun ve geçiş belgesi ile birlikte indirin ilgili alanları eksiksiz bir şekilde imzalayın.
Belgelerinizi Gönderin Belgelerinizi ücretsiz olarak bize gönderin. Belgelerinizi kontrol edelim eksik yoksa sizden onay alalım.
Arkanıza yaslanın! Artık sizin bir şey yapmanıza gerek yok! Geçiş talebinizi eski oparatörünüze bildirelim. Geçiş İşleminiz tamamlansın


Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Kesinti yaşamadan ve portunuzu kaybetmeden geçiş yapın.

Netspeed’e geçiş yapmaya karar verdiyseniz mevcut operatöründeki hattınızı sakın iptal etmeyin. Böylece halihazırda kullanmış olduğunuz hat üzerinden hemen hemen hiç kesinti yaşamadan geçişinizi tamamlayabiliriz. Aksi durumda hattınızı iptal ederseniz ve bölgenizde port sıkıntısı varsa boşa çıkan portunuz başka bir kişiye tahsis edilebilir ve portunuzu kaybedebilirsiniz.

Diğer operatörden geçiş yaptığınızda sizden kurulum ve aktivasyon ücreti almıyoruz.

Yardım mı Lazım?