Tüm Türkiye’de santraller kurmayı ve kendi kurduğumuz ve yönettiğimiz altyapımız ile bireysel ve kurumsal internet hizmetlerini eşit, ekonomik, etkin ve kesintisiz bir şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini mümkün olan en iyi seviyeye getirmek temel hedeflerimizdendir.

Netspeed İnternet A.Ş

Genel Müdürlük: Saraylar Mah. 464. Sokak No:1 Durmuş Ali Çoban İş Merkezi Kat:3 No:9 20010 Merkezefendi/Denizli
Çağrı Merkezi: 0850 800 5 800
E-posta: musterihizmetleri@netspeed.com.tr
Bayi Destek: bayidestek@netspeed.com.tr
İş Başvuruları: ik@netspeed.com.tr

Ruhsat Bilgileri

Altyapı İşletmeciliği Hizmeti – Ulusal
İnternet Servis Sağlayıcılığı – Ulusal

Denetim Mercii: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Mersis No: 0631 0761 8350 0022

Yurt çapında muhtelif noktalarda, yüksek hızda internet erişimi sağlamak amacıyla 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili Yönetmelikleri kapsamında yetkilendirilerek bireysel ve kurumsal abonelerine ses, data ve görüntü alanında iletişim çözümleri sunmak üzere; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun denetim ve gözetiminde faaliyet gösteren  %100 Türk sermayeli bir  “Telekomünikasyon” şirketidir.

Bireysel ve Kurumsal müşterilerine netspeed markası altında Fiber internet ve ADSL  hizmetleri sağlamaktadır. Netspeed taahhütsüz, limitsiz, kotasız internet ve eve kadar kurulum gibi avantajlı hizmet ve kampanyalarının yanı sıra mevcut müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ
Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen Dünyada ve Türkiye’de, müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede kaliteli hizmetler sunarak,  ülkesine ve topluma faydalı,  bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ
Yenilikçi fikirler üretebilen, iletişim, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelerinde öncü rol üstlenmek ve bu alanlarda insanlığın yararına çalışmalar yürütmektir.