Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Ev İnterneti Paketleri

Netspeed’te herkese uygun bir kampanya ya da tarife var! Sana en uygun tarifeyi seç, Taahhütsüz İnternet’in keyfini Netspeed ile yaşa!

Popüler Tarifeler

VDSL

Speed Pro 75

Ayda  / 84
  İlk 6 ay 84, sonraki aylar 94
75 Mbps'e Kadar Hız 8 Mbps'e Kadar Upload
Taahhütsüz
Limitsiz
ADSL

Net Avantaj

Ayda  / 66
  İlk 6 ay 66, sonraki aylar 76
16 Mbps'e Kadar Hız 1 Mbps'e Kadar Upload
Taahhütsüz
Limitsiz
VDSL

Speedmax Avantaj

Ayda  / 76
  İlk 6 ay 76, sonraki aylar 86
35 Mbps'e Kadar Hız 6 Mbps'e Kadar Upload
Taahhütsüz
Limitsiz
VDSL

Speedmax Avantaj Smart

Ayda  / 53
  İlk 6 ay 53, sonraki aylar 63
35 Mbps'e Kadar Hız 100 GB Smart Kota
Her Ek 1 GB 50 Kr
76 TL'ye ulaşınca sınırsız
ADSL

Net Eko

Ayda  / 58
  İlk 6 ay 58, sonraki aylar 68
8 Mbps'e Kadar Hız 1 Mbps'e Kadar Upload
Taahhütsüz
Limitsiz
FİBER

Fiber Ultrafast 100

Ayda  / 89
  İlk 6 ay 89, sonraki aylar 99
100 Mbps'e Kadar Hız Taahhüt Yok
Modem kira bedeli yok
Ücretsiz kurulum ve aktivasyon
FİBER

Fiber Superfast 35

Ayda  / 79
  İlk 6 ay 79, sonraki aylar 89
35 Mbps'e Kadar Hız Taahhüt Yok
Modem kira bedeli yok
Ücretsiz kurulum ve aktivasyon
VDSL

Speed Pro 100

Ayda  / 88
  İlk 6 ay 88, sonraki aylar 98
100 Mbps'e Kadar Hız 8 Mbps'e Kadar Upload
Taahhütsüz
Limitsiz

evde internet

Netspeed Ev İnterneti

Her eve avantajlı internet!
Hızlı ve kaliteli ev internet peketlerini farklı ihtiyaçlara ve her bütçeye uygun şekilde hizmetinize sunuyoruz. Taahhütsüz, kaliteli ve ekonomik şekilde sizlere sunduğumuz ev interneti kampanyalarına göz atmaya başlayabilirsiniz.
Evde internet keyfini Netspeed kalitesiyle yaşamak isteyenlere sunduğumuz yalın Fiber, yalın ADSL ve yalın VDSL internet paketleri sayesinde ev telefonu bağlatmanıza gerek duymadan ve taahhüt vermeden evde internet hizmetimizi kullanabilirsiniz.
Size her zaman tercih ettiğiniz tarifede tanımlı ve hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı vermek istiyoruz. Bu nedenle tarifenizi seçmeden önce internet hizmetini alacağınız adreste altyapınızın uygunluğunu kontrol etmeli ve bağlantı türüne ve mesefaye göre altyapınızın desteklediği alabileceğiniz en yüksek hızı öğrenmelisiniz. Bu işlemi altyapı sorgulama sayfamızdan kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Alabileceğiniz hız santrale olan mesafenize bağlıdır. Santrale uzak telefon hatları daha yavaş hızları desteklemektedir. Yani, telefon hattınızın santrale olan mesafesi ne kadar kısa olursa alabileceğiniz hız da o kadar iyi olur.
Evde İnternet hizmeti alabilmeniz için bir modeme ihtiyacınız olacak. Halihazırda kullanmakta olduğunuz modeminiz varsa ayrıca yeni bir modem almanıza gerek yoktur. Ancak modeminizin bağlantı türüne uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Modeminiz yoksa alacağınız internet türüne uyumlu ADSL/VDSL modem satın almanız gerekmektedir.
Herhangi bir nedenle aboneliğinizi iptal ettirmek isterseniz Netspeed Müşteri Hizmetlerini (0850 800 5 800) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz. İptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep yazısını bize göndererek yapabilirsiniz. Talep yazınız 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. İptal talebiniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında sizi iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendireceğiz.
Sabit telefona ihtiyacınız yok! Tüm netspeed internet paketlerini sabit telefona ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz bunun için sizden ayrı bir ücret talep etmiyoruz telefonsuz interneti size en uygun fiyata sunuyoruz. Hizmet almakta olduğunuz aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda ise aynı hat üzerinden internet hizmeti alırsınız.
Yardım mı Lazım?