Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Fiber ev interneti

laptop fatura

Fiber Superfast 35 Kampanyası

Ayda  / 89 Tüm vergiler dahildir.
Tarife Hızı 35 Mbps
Upload 6 Mbps
Taahhüt 12 Ay Kalma Sözünüze Modem Kira Bedeli, Kurulum ve Aktivasyon Ücreti Yok
Destek 7/24
Kota Limitsiz
Altyapı Fiber
Hemen Başvur
Fiber Superfast 35 tarifesi ortalama 35 Mbps indirme hızına sahiptir. İnterneti aynı anda birden çok kişi kullanan evler için idealdir. Aynı anda 5 cihaza kadar bağlanıyorsanız, online oyun oynuyor Netflix vb platformlardan sürekli video izliyorsanız veya yüklüyorsanız, sosyal medyada sınırsız paylaşımlar yapıyorsanız, Fiber Superfast 35 size yeter de artar
Diğer operatörlerden geçiş yapan müşterilerimize özel ücretsiz kurulum
Bizden aldığınız hizmetin size uygun olmadığını düşünürseniz sorun yok! Dilediğiniz zaman iptal edin.
Size her zaman tarifenizde tanımlı ve hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı veriyoruz.
Başka bir sağlayıcıdan hizmet alıyorsanız Netspeed'e geçiş yapmak çok kolay. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok! Bize başvuru yaptığınızda mevcut sağlayıcınız ile iletişime geçiyor ve hattınızı çok kısa bir kesinti sonrasında Netspeed'e taşıyoruz.

Kampanya Netspeed İnternet A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Kampanya avantajlarından yeni ve diğer operatörlerden geçiş (churn) yapacak olan müşteriler, altyapı uygunluğuna göre taahhütsüz yararlanabilirler.

Diğer operatörlerden Netspeed’e geçiş (Churn) yapan abonelerden kurulum ve aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

Yalın Fiber kampanyasında 120 TL Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmaktadır. Dilerseniz tek seferde peşin 120 TL (KDV ve ÖİV dahil ) veya faturanıza ek 60 TL x 2 Taksit ile Toplam 120 TL şeklinde ödeyebilirsiniz.

Aboneliğin 2 ay içerisinde sonlandırılması durumunda Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti için taksitli ödeme tercih edilmişse KDV ve ÖİV dahil 120 TL tutarındaki kurulum ücreti ve Aktivasyon Ücretinden tahakkuk eden tutarın kalan taksitleri ile aylık paket fiyatı netspeed faturasına yansıtılır.

Fiber tarifelerimizde ekiplerimiz kurulum esnasında fiber uyumlu modemi sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak ile teslim etmektedir. Fiber (FTTH Eve Kadar Fiber) internet altyapısında tarife fiyatına ek olarak aylık 9TL modem kira bedeli alınmaktadır. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda netspeed’e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz modem tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Modeminizi herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal dilekçenizde belirtmeniz gerekmektedir. Bu durumda www.netspeed.com.tr/hgwcihaz sayfasında yayınlanan cihaz bedelleri listesinde yazılı tarafınıza teslim edilmiş olan güncel Modem ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

Netspeed yasal sitelerden indirmeyi destekler.

Yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Netspeed böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Netspeed, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 444 0 217 Netspeed Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya netspeed.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ev ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir.

Tarifede belirtilen hızı tam olarak alabilir miyim?

Türkiye’de bulunan altyapı her bölgede aynı kalitede ve seviyede hizmet sunmaya elverişli değildir. Bazı bölgelerde yüksek hızları almak mümkün olduğu gibi diğer bölgelerde altyapı sorunlarından kaynaklı olarak hattınız tam kapasite ile hizmet veremeyebilir. Bu tamamen santralden evinize kadar gelen bakır kablonun ne kadar iyi durumda olduğu ve santrale olan uzaklığınız ile ilgilidir. Diğer taraftan apartmanın ve evin içerisindeki tesisatın iyi durumda olmaması ve kablolarda ek olması gibi sorunlar daha düşük hızlarda internet kullanmanıza sebep olabilir. Hızınız tercih ettiğiniz tarifede tanımlı hattınız tarafından desteklenen en iyi değere sabitlenmektedir. VDSL tarifelerde hız sabitleme değerleri 24, 32, 35, 50, 75 Mbps’e kadar şeklindedir. Bir örnek vermek gerekir ise hattınızın 60 Mbps desteklendiği durumlarda hattınızın sabitleneceği hız 50 olacaktır aksi halde 75 tanımlanması durumunda hattınızda stabilite sorunları yaşamaya başlayacaksınız yani hattınızda sık sık kopma ve dalgalanma gibi sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Sabit telefona ihtiyacım var mı?

Tüm netspeed internet paketlerini sabit telefona ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz bunun için sizden ayrı bir ücret talep etmiyoruz telefonsuz interneti size en uygun fiyata sunuyoruz. Hizmet almakta olduğunuz aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda aynı hat üzerinden internet hizmeti verilecektir.

Yeni bir modeme ihtiyacım olacak mı?

Halihazırda kullanmakta olduğunuz modem uyumlu ise ayrıca yeni bir modem almanıza gerek yoktur. Modeminiz yoksa bulunduğunuz bölgede alacağınız hizmete uyumlu ADSL/VDSL modem satın almanız gerekmektedir. Fiber tarifelerimizde ekiplerimiz kurulum esnasında fiber uyumlu modemi sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak ile teslim etmektedir. Fiber internet altyapısında tarife fiyatına ek olarak aylık 9TL modem kira bedeli alınmaktadır. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda netspeed’e iade etmeniz gerekmektedir.

Alabileceğim hızlar kim tarafından belirleniyor?

Santrale uzak telefon hatları daha yavaş hız desteklemektedir. Yani, telefon hattınızın santrale olan mesafesi ne kadar kısa olursa alabileceğiniz hız da o kadar iyi olur. Size her zaman tercih ettiğiniz tarifede tanımlı, Hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı vereceğiz.

Aboneliğimi iptal ettirmek için ne yapmalıyım?

Netspeed Müşteri Hizmetlerini (0850 800 5 800) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini bize göndererek yapabilirsiniz. Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirileceksiniz.


Popüler kampanyalar

Speed Pro 75

94TL/AY
Tarife Hızı 75 Mbps
Upload 8 Mbps

  Taahhütsüz
  Limitsiz

Net Avantaj

76TL/AY
Tarife Hızı 16 Mbps
Upload 1 Mbps

  Taahhütsüz
  Limitsiz

Speedmax Avantaj

86TL/AY
Tarife Hızı 35 Mbps
Upload 6 Mbps

  Taahhütsüz
  Limitsiz
FİBER

Fiber Ultrafast 100

99TL/AY
Tarife Hızı 100 Mbps
Upload 8 Mbps

  12 Ay Kalma Sözüne Modem Kullanım ve Aktivasyon Ücretsiz
Yardım mı Lazım?