200₺

Zyxel VDSL2 Modem ile Kesintisiz Netspeed Hız Deneyimi

Daha iyi bir internet deneyimi için netspeed’in yüksek hızlı interneti yanında iyi özelliklere sahip bir modem de lazım. Zyxel VMG1312-T20B, hem hız hem de kapsama alanı için mükemmel bir kombinasyon sağlamak üzere 802.11n teknolojisine sahiptir. 300 Mbps’ye kadar 802.11n kablosuz veri hızlarıyla VMG1312-T20B, yüksek hızlı veri ve multimedya uygulamaları için kararlı, güvenilir kablosuz bağlantılar sağlar; 802.11n teknolojisi, ölü bölgeleri ortadan kaldırma ve herhangi bir sertifikalı cihazla geriye dönük uyumluluğu koruyarak kapsama alanını genişletme için cihaza güç verir. Güçlü koruma duvarı SPI Koruma Duvarı, ağ katmanında bir paketin üst bilgisi ve alt bilgisini inceleyerek çalışmasını ve aynı zamanda paketin geçerli bir oturuma ait olduğundan emin olur. Sizde hemen şimdi Netspeed’e katılın ve bu modeme özel fiyatlarla sahip olun.

Zyxel VMG1312-T20B modemi Netspeed üzerinden kısa bir süreliğine, faturanıza ek olarak ayda sadece 50 TL’ye 4 eşit taksitle kdv dahil toplam 200 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu modem kampanyasından ister yeni ister mevcut abonemiz olun faydalanabilirsiniz! Modeminizi satın alma işleminden sonra ücretsiz bir şekilde evinize gönderiyoruz. Hemen butona tıklayarak Netspeed’li olabilir ve çok uygun bir fiyatla Zyxel Modeme sahip olabilirsiniz. Mevcut abonemizseniz 0850 800 5 800 numaralı Satış Destek hattımızı arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Kampanyaya katılım
Stoklarla Sınırlıdır

  • Kampanya Stoklarla Sınırlıdır .
  • Kampanya  Netspeed İnternet A.Ş tarafından sunulmaktadır.
  • Kampanyadan yeni ve mevcut abonelerimiz faydalanabilir.
  • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  • Kargo bedeli ücretsizdir.
  • Kampanya, ürün, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 444 0 217 Netspeed Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya netspeed.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.