Netspeed
gradient

Net Fast 35 Kampanyası

Bu kampanyadan, mevcut müşteriler, yeni abone olacak ve diğer operatörlerden geçiş yapacak olan müşterilerimiz faydalanabilirler.

Tarife özellikleri

 • Tarife Hızı 35 Mbps'e kadar
 • Upload 12 Mbps'e kadar
 • Limitsiz
 • ADSL ve VDSL Altyapı
 • Peşin Ödeme ile Sabit Fiyat
 • Taahhütsüz
 • 7/24 Hızlı Destek
 • Dijital Sözleşme

349,90

12 Ay Sabit Fiyat Garantisi 12 Aylık Peşin Ödemede Geçerlidir
Seni Arayalım Hemen Başvur

Belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

Net Fast 35 Kampanyası, hızlı ve güvenilir bir internet deneyimi sunan bir seçenektir. İndirme hızı 35 Mbps'e kadar ve yükleme hızı 12 Mbps'e kadar olan bu kampanya, evinizdeki internet kullanımını daha keyifli hale getirir. VDSL altyapı desteği, sabit fiyat avantajı, 7/24 hızlı destek imkanı ve dijital sözleşme olanaklarıyla size kesintisiz bir ev interneti deneyimi sunar. Net Fast 35 Kampanyası ile web sitelerini hızlıca ziyaret edebilir, dosya indirebilir, video izleyebilir ve çevrimiçi oyun oynayabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde evinizdeki tüm cihazları sorunsuz bir şekilde bağlayabilir ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dijital Sözleşme e-Devlet üzerinden Dijital Kimlik Doğrulama ile sözleşmenizi ıslak imzaya gerek olmadan hemen onaylayabilir ve dakikalar içinde Netspeed'e abone olabilirsiniz.

Geçiş Avantajları

Diğer operatörlerden Netspeed’e geçiş (Churn) yapan abonelerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

VDSL Altyapı Hizmeti

Yalın VDSL kampanyasında 500 TL (KDV ve ÖİV dahil ) Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmaktadır. Bu ücreti dilerseniz faturanıza ek 250 TL x 2 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

Fiyatlandırma Detayları

Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

Fatura Bilgileri

Yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

Hizmet Kullanım Şartları

Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Netspeed böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Netspeed, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Netspeed yasal sitelerden indirmeyi destekler.

İletişim Bilgileri

Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 444 0 217 Netspeed Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya netspeed.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hızlar ve Performans

Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ev ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir.

Artık İslak İmzaya Gerek Yok! Netspeed'e e-Devlet Üzerinden Hızlı Abonelik

Şimdi, kargo sürecini beklemeden Netspeed'e e-Devlet üzerinden dakikalar içinde abone olabilirsiniz. İşte adımlar:

1. Uygulamayı İndirin ve Formu Doldurun

Önce uygulamayı indirin ve abonelik formunu hızlıca doldurun.

2. Dijital Sözleşmeyi İmzalayın

Abone olduktan sonra dijital sözleşmenizi imzalamanız gerekiyor. e-Devlet'e İnternet Bankacılığı sekmesinden giriş yaparak dijital sözleşmenizi hemen imzalayabilirsiniz.

 • e-Devlet Banka Yöntemi ile Giriş
 • e-Devlet Sözleşme Onay Sayfası
 • 3. İşletme/Sağlayıcı Bilgilerinizi Ayarlayın

  Yönlendirileceğiniz sayfada bulunan İşletme/Sağlayıcı Tipi kutucuğunu "Haberleşme" olarak seçin. İşletme/Sağlayıcı kutucuğunu ise "Netspeed" olarak doldurun ve "Devam Et" butonunu seçin.

  4. Başvurunuzu Onaylayın

  Devam Et butonuna bastıktan sonra ekranınıza gelecek olan listeden, hizmet detaylarınızı ve kişisel bilgilerinizi kontrol edin ve Netspeed başvurunuzu onaylayın.

  5. Dijital İmza ile Tamamlayın

  e-Devlet'e banka yöntemi ile giriş yapın. Ardından, ilgili sayfaya "e-Kayıt Başvurusu Onay İşlemleri" terimini aratarak sözleşmenizi kolayca dijital imza ile tamamlayın.

  Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın..

  Netspeed, faturalarınızı birçok farklı kanaldan kolaylıkla ödeyebilmeniz için çeşitli seçenekler sunmaktadır. Ödemelerinizi online işlemler kısmına girerek kredi kartı ile gerçekleştirebilir, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarını kullanarak da ödeyebilirsiniz. Ayrıca, otomatik ödeme talimatı verme seçeneğini de kullanarak faturalarınızı gecikmeden ve takip gerekmeden otomatik olarak ödeyebilirsiniz. Böylece, faturalarınızın ödemesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak ve internet hizmetinizin kesintisiz olarak kullanılmasını sağlayacaksınız.


  Online Hızlı Ödeme

  Netspeed, online hızlı ödeme seçeneğini sunarak faturalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde ödeyebilmenizi sağlar. Online fatura ödeme sayfamızdan faturanızı sorgulayarak, isterseniz kredi kartınız isterseniz banka kartınızla hızlı ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Ödemeyi gerçekleştirmek için sadece birkaç tıklama ile faturanızı ödeyebilirsiniz. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra internet hizmetinizi kesintisiz olarak kullanılmaya devam edebilirsiniz. Online hızlı ödeme seçeneğini kullanarak zaman kaybetmeden faturanızı hemen ödemek için buraya tıklayın.


  Mobil Uygulama

  Netspeed'in mobil uygulaması, faturalarınızı kolaylıkla ödeyebileceğiniz online işlem merkezine erişmenizi sağlar. Uygulamayı kullanarak kredi kartınızla güvenli bir şekilde fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. "Fatura ve Ödemeler" sekmesine tıklayarak ilgili faturayı seçebilir ve ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Otomatik ödeme talimatı verebilir, geçmiş dönem faturalarınıza da erişim sağlayabilir, ödeme bilgilerini, fatura kopyasını, fatura durumunu ve ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. Mobil Uygulamayı indirmek için App Store veya Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz.


  Online İşlem Merkezi

  Netspeed, faturalarınızı online işlemler merkezi sayfasına girerek kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeyebilmenizi sağlar. Online işlemler merkezine girerek, "Fatura ve Ödemeler" sekmesine tıklayarak ilgili faturanızı seçebilir ve kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aynı sayfadan geçmiş dönem faturalarınıza da erişebilir, faturaların ödeme bilgilerini, fatura suretini, fatura durumunu ve fatura detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Online İşlemler'e giriş yapmak için buraya tıklayın.


  Otomatik Ödeme

  Netspeed, otomatik ödeme talimatı seçeneğini sunarak faturalarınızı düzenli bir şekilde ödeyebilmenizi sağlar. Online işlemler merkezine girerek, "Otomatik Ödeme Talimatı" sekmesine tıklayarak, faturalarınız için otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi güvenli ortamda paylaşarak, her ay düzenli olarak faturalarınızın otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Faturalarınız son ödeme tarihi itibari ile kredi kartınızdan onay alındıktan sonra tahsil edilmektedir. Oluşturduğunuz otomatik ödeme talimatını istediğiniz zaman değiştirebilir ya da tamamen iptal edebilirsiniz. Kredi kartı veri ve işlem güvenliğiniz dünyanın en yüksek düzey standardı olan PCI DSS LEVEL 1 uyumluluğu sağlayan Mobilexpress altyapısı ile korunmaktadır. Tüm Visa, Mastercard ve American Express logolu kredi kartları ve banka kartları (debit card) kaydedilebilir. İnternet kullanımına açık ve yeterli limiti bulunan tüm yurtiçi kredi kartları kullanılabilir. Online İşlemler'e giriş yapmak için buraya tıklayın.


  Bankalar ve Diğer Ödeme Kanalları

  Netspeed, faturalarınızı anlaşmalı olduğumuz bankaların internet şubeleri, gişe ve ATM'lerini kullanarak ödeyebilir veya bu bankalara otomatik ödeme talimatı vererek düzenli bir şekilde faturalarınızın ödenmesini sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar ve diğer ödeme kanalları hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

  Netspeed’e mevcut internet hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Netspeed, mevcut internet sağlayıcınızla iletişime geçmenizi gerektirmeyen kolay bir geçiş seçeneği sunuyor.

  Sitemiz üzerinden online başvuru formunu doldurarak ya da 444 0 217 numaralı satış hattımızı arayarak, geçiş işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çoğu durumda, geçiş işlemi 48 saat içerisinde tamamlanır ve siz internet hizmetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Geçiş yaptığınız gün ise sadece birkaç dakikalık bir kesinti yaşayacaksınız.


  Netspeed Taahhütsüz, Kotasız ve Ultra Hızlı Fiber İnternet

  Netspeed, taahhütsüz, kotasız ve ultra hızlı fiber internet hizmeti ile en ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Abone olun ve Netspeed'in sunduğu avantajlardan faydalanın. Netspeed Operatör Değiştirme sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  Netspeed'e geçiş yapmak işte bu kadar kolay! Şimdi abone olun ve en ekonomik fiyatlarla Netspeed'in taahhütsüz, kotasız, ultra hızlı evde fiber interneti ile tanışın. Şimdi başvurmak için buraya tıklayın.


  Popüler Kampanyalar

  • 35 Mbps İndirme Hızı (Download)
  • 12 Mbps Yükleme Hızı (Upload)
  • Taahhütsüz Dilediğin Zaman İptal Et!
  • Sınırsız Gerçek sınırsız internet
  VDSL
  7/24 Destek
  12 Ay Sabit Fiyat Garantisi 12 Aylık Peşin Ödemede Geçerlidir
  Dijital Sözleşme Sözleşmenizi e-Devlet üzerinden onaylayın.
  349,90
  İncele
  • 100 Mbps İndirme Hızı (Download)
  • 20 Mbps Yükleme Hızı (Upload)
  • Taahhütsüz Dilediğin Zaman İptal Et!
  • Sınırsız Gerçek sınırsız internet
  Fiber
  7/24 Destek
  12 Ay Sabit Fiyat Garantisi 12 Aylık Peşin Ödemede Geçerlidir
  Dijital Sözleşme Sözleşmenizi e-Devlet üzerinden onaylayın.
  369,90
  İncele
  • 35 Mbps İndirme Hızı (Download)
  • 12 Mbps Yükleme Hızı (Upload)
  • Taahhütsüz Dilediğin Zaman İptal Et!
  • Sınırsız Gerçek sınırsız internet
  Fiber
  7/24 Destek
  12 Ay Sabit Fiyat Garantisi 12 Aylık Peşin Ödemede Geçerlidir
  Dijital Sözleşme Sözleşmenizi e-Devlet üzerinden onaylayın.
  349,90
  İncele
  • 200 Mbps İndirme Hızı (Download)
  • 30 Mbps Yükleme Hızı (Upload)
  • Taahhütsüz Dilediğin Zaman İptal Et!
  • Sınırsız Gerçek sınırsız internet
  Fiber
  7/24 Destek
  12 Ay Sabit Fiyat Garantisi 12 Aylık Peşin Ödemede Geçerlidir
  Dijital Sözleşme Sözleşmenizi e-Devlet üzerinden onaylayın.
  499,90
  İncele

  Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.