76₺

Hızlı ve Avantajlı
Speedmax Avantaj sizi yarı yolda bırakmaz

Speedmax Avantaj ortalama 35 Mbps indirme hızına sahiptir. İnterneti aynı anda birden çok kişi kullanan evler için idealdir. Aynı anda 4 – 5 cihaza kadar bağlanıyorsanız, online oyun oynuyor Netflix vb platformlardan sürekli video izliyorsanız veya sosyal medyada sınırsız paylaşımlar yapıyorsanız, Speedmax Avantaj sizin ideal tarifeniz olabilir.

Bu kampanya 1 Mart 2021 tarihinde sona eriyor.
Kampanyaya katılım şartları
Bu kampanyadan mevcut, yeni ve diğer operatörlerden geçiş yapacak olan müşterilerimiz faydalanabilirler.

​Hız​ | Tarife Kota ​​Kampanya Fiyatı*
35 Mbps Speedmax Avantaj Limitsiz 76,00 TL
 • Kampanya fiyatına tüm vergiler dahildir.
 • Kampanya Netspeed İnternet A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya avantajlarından yeni ve diğer operatörlerden geçiş (churn) yapacak olan müşteriler, altyapı uygunluğuna göre Yalın VDSL hizmetine, yeni Limitsiz paketlerinden taahhütsüz yararlanabilirler.
 • Diğer operatörlerden Netspeed’e geçiş (Churn) yapan abonelerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.
 • Yalın VDSL kampanyasında 100 TL Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmaktadır. Dilerseniz tek seferde peşin 100 TL (KDV ve ÖİV dahil ) veya faturanıza ek 50 TL x 2 Taksit ile Toplam 100 TL şeklinde ödeyebilirsiniz.
 • Aboneliğin 2 ay içerisinde sonlandırılması durumunda Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti için taksitli ödeme tercih edilmişse KDV ve ÖİV dahil 100 TL tutarındaki kurulum ücreti ve Aktivasyon Ücretinden tahakkuk eden tutarın kalan taksit’i ile aylık paket fiyatı netspeed faturasına yansıtılır.
 • DSL İnternetinizi Netspeed tarafından sunulan eve kadar kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 100 TL faturaya yansıtılır.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
 • Netspeed yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Netspeed böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Netspeed, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 444 0 217 Netspeed Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya netspeed.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Tarifede belirtilen hızı tam olarak alabilir miyim?
  Türkiye’de bulunan altyapı her bölgede aynı kalitede ve seviyede hizmet sunmaya elverişli değildir. Bazı bölgelerde yüksek hızları almak mümkün olduğu gibi diğer bölgelerde altyapı sorunlarından kaynaklı olarak hattınız tam kapasite ile hizmet veremeyebilir. Bu tamamen santralden evinize kadar gelen bakır kablonun ne kadar iyi durumda olduğu ve santrale olan uzaklığınız ile ilgilidir. Diğer taraftan apartmanın ve evin içerisindeki tesisatın iyi durumda olmaması ve kablolarda ek olması gibi sorunlar daha düşük hızlarda internet kullanmanıza sebep olabilir. Hızınız tercih ettiğiniz tarifede tanımlı hattınız tarafından desteklenen en iyi değere sabitlenmektedir. VDSL tarifelerde hız sabitleme değerleri 24, 32, 35, 50, 75 Mbps’e kadar şeklindedir. Bir örnek vermek gerekir ise hattınızın 60 Mbps desteklendiği durumlarda hattınızın sabitleneceği hız 50 olacaktır aksi halde 75 tanımlanması durumunda hattınızda stabilite sorunları yaşamaya başlayacaksınız yani hattınızda sık sık kopma ve dalgalanma gibi sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

 

 • Sabit telefona ihtiyacım var mı?
  Tüm netspeed internet paketlerini sabit telefona ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz bunun için sizden ayrı bir ücret talep etmiyoruz telefonsuz interneti size en uygun fiyata sunuyoruz. Hizmet almakta olduğunuz aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda aynı hat üzerinden internet hizmeti verilecektir.

 

 • Yeni bir modeme ihtiyacım olacak mı?
  Halihazırda kullanmakta olduğunuz modem uyumlu ise ayrıca yeni bir modem almanıza gerek yoktur. Modeminiz yoksa bulunduğunuz bölgede alacağınız hizmete uyumlu ADSL/VDSL modem satın almanız gerekmektedir.

 

 • Alabileceğim hızlar kim tarafından belirleniyor?
  Santrale uzak telefon hatları daha yavaş hız desteklemektedir. Yani, telefon hattınızın santrale olan mesafesi ne kadar kısa olursa alabileceğiniz hız da o kadar iyi olur. Size her zaman tercih ettiğiniz tarifede tanımlı, Hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı vereceğiz.

 

 • Aboneliğimi iptal ettirmek için ne yapmalıyım?
   Netspeed Müşteri Hizmetlerini (0850 800 5 800) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini bize göndererek yapabilirsiniz. Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirileceksiniz.
 • 35 Mbps'e Kadar

  Size her zaman tercih ettiğiniz tarifede tanımlı ve hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı veriyoruz.
 • Taahhütsüz

  Bizden aldığınız hizmetin size uygun olmadığını düşünürseniz sorun yok! Dilediğiniz zaman iptal edin.
 • Eve Kadar Kurulum

  Eve Kadar Kurulum hizmetimizle, uzun zaman alan sorunlu ve karmaşık bir hale dönüşen kurulum sürecini en hızlı şekilde tamamlıyoruz.