Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Aldığınız hizmetin size uygun olmadığını düşünürseniz sorun yok!

Dilediğiniz zaman iptal edin!..
Evinize veya işyerinize internet hizmeti almak istediğinizde uzun süreler boyunca tek bir şirkete bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Netspeed olarak sizlere bu özgürlüğü taahhütsüz internet seçeneği ile sunuyoruz.
taahhütsüz internet

Taahhütsüz İnternet Nedir?

Neden taahhütsüz interneti tercih etmelisiniz?


Öncelikle aldığınız internet hizmetini beğenmezseniz istediğiniz zaman iptal etme özgürlüğüne sahip olursunuz. Taahhütlü internet hizmeti aldığınızda vermiş olduğunuz taahhüt süresi boyunca hattınızı iptal etmek istediğinizde yüksek cayma bedeli ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda memnun kalmadığınız ve verimli kullanamadığınız hizmeti yüksek cayma bedelleri ödememek için kullanmaya devam etmek zorunda kalabilirsiniz, Netspeed olarak biz sizden taahhüt istemiyoruz çünkü sunduğumuz hizmete güveniyoruz, altyapınıza uygun en kaliteli hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Evinizde, işyerinizde, öğrenci evinizde veya yazlığınızda ister uzun süreli ister kısa süreli internet hizmeti ihtiyacınızı karşılamak için uzun süreli bağlayıcı taahhüt vermek zorunda değilsiniz. Kullanmakta olduğunuz internete ihtiyacınız kalmadığında veya taşındığınızda kullanmadığınız hizmet için fatura ödemeye devam etmeden ve hiç bir cayma bedeli ödemeden hizmetinizi tamamen iptal etme özgürlüğüne sahip olursunuz. Ayrıca geçici olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan abonelerimiz kullanmadıkları hizmete fatura ödemek sorunda kalmadan yılda 1 kez olmak üzere tek seferde 3 ay süre ile hizmetlerini dondurabilirler.

Hat Dondurma Hizmeti

Popüler kampanyalar

Speed Pro 75

94TL/AY
Tarife Hızı 75 Mbps
Upload 8 Mbps

  Taahhütsüz
  Limitsiz

Net Avantaj

76TL/AY
Tarife Hızı 16 Mbps
Upload 1 Mbps

  Taahhütsüz
  Limitsiz

Speedmax Avantaj

86TL/AY
Tarife Hızı 35 Mbps
Upload 6 Mbps

  Taahhütsüz
  Limitsiz
FİBER

Fiber Ultrafast 100

99TL/AY
Tarife Hızı 100 Mbps
Upload 8 Mbps

  12 Ay Kalma Sözüne Modem Kullanım ve Aktivasyon Ücretsiz

Aradığınız Cevabı Bulamadınız mı?

Müşteri desteğimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Sunduğumuz hizmetler ile ilgili her türlü soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz.

Yardım mı Lazım?